Bar

Vážený zákazník,
Pred začiatkom ďalšej sezóny teambuildingov,  večierkov a iných firemných akcií si  Vás Bowling bar Malacky dovoľuje oboznámiť, že sme urobili ďalšie ústretové kroky voči našim zákazníkom.
Najmä tým, že sme upravili naše priestory tak, aby sme zväčšili kapacitu. Ďalej sme rozšírili naše služby o komplexný catering na Vaše firemné akcie, či oslavy. Ide najmä o grilované rebierka, stehienka, krídelká, "pečeňáčiky", ale môžme na Vašu žiadosť  prispôsobiť ponuku na čokoľvek. Pizza, slimáčiky a "tatarák" naďalej zostáva v našej ponuke.
Navyše sa náš tím rozrástol o nových usmievavých zamestnancov.
V záujme vyhnutiu sa časovému stresu Vám odporúčam uvážiť termíny Vašich eventov, nakoľko už teraz sú niektoré obsadené, najmä v predvianočnom čase.
Na Vaše akcie je pripravený a teší sa nový tím BBM s.r.o.
S pozdravom
Mgr. Josef Smolinsky
BBM s.r.o.

Tu je niekoľko typov, ktoré je potrebné zvážiť pri plánovaní vašej  oslavy,  firemnej párty.

  1. Spýtajte sa na všetko a mi vám poradíme, konkrétne náš plánovač vám poradí, čo je najlepšie pre vašu udalosť.
  2. Aké občerstvenie, catering zvoliť, náš plánovač vám rád poradí.
  3. Dekorácie? Môžeme s tým pomôcť, alebo môžete priniesť svoje vlastné. Či tak alebo onak, budeme pracovať s vami, tak aby ste sa ubezpečili, že vaša párty(akcia) je dokonalá až do posledného detailu.

Vyhnite sa riešenia v poslednej chvíli. Pri rezervácii dopredu budete mať istotu, že dostanete správny počet pruhov pre vašu skupinu. Nebudete musieť čakať. Keď rezervujete jazdné pruhy, predpokladajte minimálne na hru 2 hodiny na bowling a potom čas na vychutnanie jedla, nápojov a zábavnej atmosféry pri biliarde, šípkach stolnom futbale.

Zvážte pozvanie klientov a obchodných partnerov, ktorí vám pomohli urobiť váš rok úspešný. Spojenie s nápojmi a zdravá konkurencia môže posilniť profesionálne vzťahy.

Urobte niečo zvláštne pre hostí, napríklad rozdávanie bowlingových trofejí alebo cien. Urobte im zábavu, náš plánovač osláv a party vám aj s tým môže pomôcť.

Rezervácie:

Telefónne číslo: 0919 080 420
E-mailová adresa: bowlingmalacky@gmail.com
Všetko úplne podrobne do detailov Vám poradí Mgr. Josef Smolinský.

Jedným z najpríjemnejších spôsobov ako v lete dodržiavať pitný režim, je bez debaty orosený pohár piva ako je Pilsner Urquell.
Ten však, najmä v dobrej spoločnosti priateľov, nezostáva sám a po pár pivách sa ozve chuť na niečo drobné pod zub. Obľúbená „chuťovka“ UTOPENCE.
Zavolaj a rezervuj si svoje miesto na BOWLING.
Povedzte to všetkým🎳🎯🎱