Bowling

Či veľkí, a či malí hráči – poďte si s nami užiť letný kemp!

Bowlingový kemp 30 - 31.7.2022

V dňoch 30 - 31.7.2022 sa bude v našom BBM konať bowlingový kemp. Prihlásiť sa môže každý, vítaní sú hráči všetkých vekových kategórií aj úrovní. Týmto článkom by sme radi predstavili nielen kemp, ale aj našu slovenskú šikovnú trénerku Kristínu Šramkovú, ktorá ho bude viesť.

Kristína je talentovaná mladá športovkyňa, o čom svedčí mnoho víťazných priečok v celoslovenských turnajoch a niekoľko titulov Majsterky Slovenska žien v bowlingu. Zároveň bowling a našu krajinu úspešne reprezentuje na medzinárodnej úrovni.

V roku 2016 dosiahla siedme miesto na Majstrovstvách Európy juniorov,  a v roku 2019 sa prestížne umiestnila na podujatí ECC - European Champions Cup v tureckej Ankare. Naposledy súťažila na Majstrovstvách sveta IBF 2021 v Dubaji a v auguste sa zúčastní Majstrovstiev Európy žien v Aalborgu. Lásku k športu majú v rodine - Kristínku zaiste v mnohom inšpiroval jej otec, úspešný futbalový rozhodca Igor Šramka, ktorý ju vždy podporoval a bol by na ňu určite hrdý i dnes.

Kristína má vyštudované právo na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, pričom bola tento rok prijatá na rigorózne konanie. Popri štúdiu stíha zodpovednú prácu v prestížnej advokátskej kancelárii Malata, Pružinský, Hegedüš & Partners s. r. o.. Naplno sa venuje aj trénerstvu bowlingu. Ako trénerka spolupracovala so Slovenským bowlingovým zväzom, kde ako asistentka trénera Costasa Mitsingasa viedla juniorskú reprezentáciu na Majstrovstvách Európy juniorov v Helsinkách v roku 2017. Aj v súčasnosti pôsobí ako asistentka trénera slovenskej juniorskej reprezentácie a tiež sa aktívne venuje trénovaniu jednotlivcov. O jej bohatých schopnostiach svedčia trénerské certifikáty od ETBF (European Tenpin Bowling Federation) a takisto od americkej bowlingovej organizácie USBC (United States Bowling Congress).

Veríme, že Kristínina láska a nekonečný zápal k bowlingu bude inšpirovať účastníkov kempu k skvalitneniu svojej hry a jej trpezlivé a zodpovedné vedenie dovedie našich hráčov k bowlingovým úspechom.

Či veľkí, a či malí hráči - poďte si s nami užiť letný kemp!

Vaša účasť a získané praktické a teoretické vedomosti budú odmenené špeciálnymi bowlingovými darčekmi :).
V prípade záujmu neváhajte kontaktovať Kristínu na emailovej adrese: sramkova.kristina.1@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0902 355 225