Nezaradené

12-hodinovka BBM

Za účasti troch tímov sa v sobotu 6.5. 2017 konal v bowlingovom centre BBM Malacky prvý 12 hodinový bowlingový maratón. Okrem dvoch domácich tímov z Malaciek prišiel aj tím z Piešťan. Hráči si naložili poriadnu dávku bowlingu, keď za 12 hodín čistého času odohralo každé družstvo 26 hier.
Tretie miesto sa ušlo zmiešanému tímu „Federáli“, ktorí ako jediní mali v tíme ženu, ktorá sa stala aj najlepšou ženou turnaja.
Druhí skončili piešťanskí „Strikeri“, ktorí si odniesli zásluhou Vasiľa Bieloviča cenu za najviac „X- strike“, dal ich rovných 90.
Z víťazstva sa tešil domáci tím „Hopp-Jan“. Z víťazného tímu boli oceneni aj jednotlivci, za najvyššiu hru 236 David Hoppan a hráč s celkovým najlepším priemerom 178,6 Miroslav Janeček.
Všetkým gratulujeme, že to prežili a ďakujeme za účasť a skvelú atmosféru.
Vidíme sa na ďalšom maratóne, ktorý usporiadame v októbri.

 

 HDC12345678HierXCelkom10 FR.Priem.TeamPoradieMAX
M. Janeček st.160197142153195170061810175169,50360813608
J. Hoppan10701271551201601536108221137,003578
M. Janeček ml.17517701591411261196208974149,50
D. Hoppan1481691541241501276128726145,333486
J. Horváth1221381441221341176117774129,5034863
P. Knotek16201821251801475157963159,20Náhod
S. Kostolanský164139017017118520862410375172,83228
J. Daněk161108121124112137667632127,17
S. Horváthová8105141131105,00
V. Bielovič14516022812414913211815182912073150,8835782
R. Mesároš15916214415814215014213181811885148,50
L. Farkaš1121761251891741549915483011834147,88
HDC910111213141516HierXCelkom10 FR.Priem.TeamPoradieMAX
M. Janeček st.231162194175020419720384113665170,75414214142
J. Hoppan15913114811514801617158626123,143690
M. Janeček ml.15816915319019406238642144,00
D. Hoppan14716714623618716762410505175,003415
J. Horváth1161431841264115693142,2534153
P. Knotek165146146156991856148972149,50Náhod
S. Kostolanský16112101631781371433199033301,00236
J. Daněk131101147142139129677890131,50
S. Horváthová8131110212572120,50
V.l Bielovič1591721711681571006239274154,5036902
R. Mesároš16314718915823414515514482613357166,88
L. Farkaš12219414610412017216117582811945149,25
I. Bella126108242341117,00
HDC1718192021222324HierXCelkom10 FR.Priem.TeamPoradieMAX
M. Janeček st.17116619116120114162110314171,83377413774
J. Hoppan1361391751551321626168994149,833524
M. Janeček ml.1561991421641501356249464157,67
D. Hoppan1371471491571481606158981149,673489
J. Horváth1691452011701435168284165,6035242
P. Knotek21419116015316417362010554175,83Náhod
S. Kostolanský1211401271531461116107983133,00214
J. Daněk133113141015110584787273103,86
S. Horváthová8108111161108,00
V. Bielovič16813514813217516621272911364162,2934893
R. Mesároš1271681861271041006108124135,33
L. Farkaš2121081241444145883147,00
I. Bella1601341031051351431737179533136,14
HDC2526272829303132HierXCelkom10 FR.Priem.TeamPoradieMAX
M. Janeček st.15812158158,0088631034
J. Hoppan155158293132156,50941
M. Janeček ml.122110232321116,00
D. Hoppan183151831183,00886
J. Horváth170163233332166,5010341
P. Knotek14813148148,00Náhod
S. Kostolanský133134222671133,50208
J. Daněk14813148148,00
S. Horváthová8130131381130,00
V. Bielovič157202293592179,509412
R. Mesároš124121241124,00
L. Farkaš208172081208,00
I. Bella138112252501125,00

 HDCHierXHDCCelkomS HDCLBSLBS/KGKG PriemerTeamPoradieMAX
Miro Janeček st.02182035723572156,812349,4514170,1012410112410
Ján Hoppan02150028962896146,352402,5713137,9011698
Miro Janeček ml.02070029392939156,812308,5911146,95
Dávid Hoppan01956030033003156,812247,3013158,0511459
Ján Horváth01741025072507135,901788,3113147,47114593
Pavol Knotek01852028962896125,441727,029160,89
Stanislav Kostolanský01755030053005156,811974,9012176,76
Jan Daněk02024024272427146,352485,205121,35
Simonka Horváthová85940584624135,90537,085116,80
Vasil Bielovič02390036293629156,812587,8013157,78116982
Rasťo Mesároš02356034593459156,812792,1017150,39
Lukáš Farkaš02179031733173156,812376,6913151,10