Nezaradené

Veľkonočná „9“ – výsledky

Veľkonočná nedeľa sa niesla v znamení bowlingu.

Až 29 hráčov vytvorilo skvelú atmosféru počas celého turnaja. Pre veľkú účasť postupovalo z kvalifikácie až 16 hráčov, ktorí zabojovali v dvoch hrách o finále, kam postúpilo 8 najlepších.
Tretie miesto obsadil Štefan Barath , druhé miesto získal Pavol Knotek, ktorý hral skvelo celý deň a odniesol si aj cenu za najlepší výkon 274, víťazom sa stal Ján Horváth. Gratulujeme 🙂
Ďakujeme všetkým hráčom za super atmosféru a predvedené výkony.

Tešíme sa na vás na ďalšom turnaji 🙂

 Menohdc1.hra2.hra3.hra4.hraspoluPriemer
1Ivanička Juraj242245224228939234,75
2Knotek Pavol232190261244927231,75
3Barath Štefan240233207218898224,5
4Janeček Miroslav238264172188862215,5
5Sloboda Boris178212254216860215
6Hoppan David205185195252837209,25
7Kostolansky Stanislav198219189219825206,25
8Hoppan Ján167172244217800200
9Hattalová Dominika32184202174195787196,75
10Váradi Marek148205208208769192,25
11Janeček Miroslav ml.158240229129756189
12Irha Miroslav220172174182748187
13Konečná Viera32156189201149727181,75
14Daněk Jan116234184154688172
15Kopča Milan171142238136687171,75
16Horváthová Simona32143210154142681170,25
17Horváth Jan184208137144673168,25
18Hoppan David181174179136670167,5
19Holeš Jozef129157141235662165,5
20Borek Ladislav155170168165658164,5
21Hasoň Martin3215399154200638159,5
22Bella Ivan158137188140623155,75
23Závoník František141142166173622155,5
24Závoníkova Beata32152126141164615153,75
25Petričko Peter132136132140540135
26Váradi Rastislav122154111143530132,5
27Bezáková Zuzana329915996117503125,75
28Závoníkova Diana32102110101124469117,25
29Bezáková Barbora3248739513838696,5
 Menohdc1.hra2.hraspolu
1Knotek Pavol274223497
2Irha Miroslav228221449
3Ivanička Juraj219218437
4Hoppan David194219413
5Barath Štefan187220407
6Sloboda Boris192201393
7Horváth Jan213177390
8Janeček Miroslav ml.165222387
9Hoppan Ján167187354
10Horváthová Simona16163156335
11Daněk Jan201131332
12Hattalová Dominika16163146325
13Kostolansky Stanislav126196322
14Kopča Milan173147320
15Váradi Marek145119264
16Janeček Miroslav1340134
 Menohdchra
1Horváth Jan213
2Knotek Pavol209
3Barath Štefan184
4Sloboda Boris165
5Hoppan David163
6Irha Miroslav162
7Ivanička Juraj154
8Janeček Miroslav ml.153