Nezaradené

„MARCOVÁ DEVIATKA“.

Skvelá zábava a super výkony, takto by sa dal v krátkosti opísať Bowlingový turnaj „MARCOVÁ DEVIATKA“.
Už v prvej runde padali očakávané vysoké čísla, druhej to nebolo inak. Skvelé výkony pokračovali aj v semifinále a hráči zvádzali veľmi tuhé boje o postup do finále. Viacerí hráči mali vynikajúco rozohrané hry a živili nádej zahrať 300-ku, tá nakoniec nepadla. Najvyšší výkon bol napokon 280 od Dávida Hoppana, ktorý skončil piaty. Za ním šiesty skončil Walter Patrik. Štvrtú priečku obsadil Laco Borek a tretiu priečku si skvelo vybojoval Miloš Lalík .Druhé miesto v turnaji patrilo Mirkovi Irhovi. Skvelé víťazstvo si z turnaja odniesol Ferko Závoník.
Ďakujeme všetkým za skvelú atmosféru a gratulujeme víťazom. Pozývame všetkých priaznivcov bowligu na druhý ročník „JOSEF CUP“.