Nezaradené

Druhé kolo 2. bowlingovej ligy SbwZ

18. 1. 2016 - druhé kolo 2. bowlingovej ligy SbwZ

Družstvá malackej skupiny 2. bowlingovej ligy SbwZ sa stretli 3. januára v bowlingovom centre Bowling Bar Malacky, aby odohrali druhé kolo bowlingovej ligy. Všetkých päť družstiev prišlo v plnej sile zabojovať o body vo vzájomných dueloch.
Toto kolo najlepšie vyšlo tímu Saturn Malacky "4" , ktoré si pripísalo na svoje konto 14 bodov. Druhé skončilo družstvo Saturn Malacky, ktoré vyhralo rovnaký počet zápasov, no získali o bod menej. Víťazi prvého kola, družstvo MAKI, vyhralo len dva duely a so ziskom 9 bodov boli tretí. Družstvá Saturn Malacky Stars a Plzeňská Saturn Malacky vyhrali jeden duel a na svoje konto si pripísali 8 respektíve 6 bodov.
Tabuľka je veľmi vyrovnaná, keď prvé tri družstvá majú zhodne 24 bodov. V celkovom hodnotení sa na prvé miesto posunulo družstvo Saturn Malacky, ktoré odsunulo na druhé miesto družstvo MAKI, tretí zostávajú Saturn Malacky "4". Zvyšné dve družstvá už trochu strácajú, Saturn Malacky Stars majú 17 a Plzeňská Saturn Malacky 11 bodov.
Hneď v prvej hre zahral Erik Tesár, z družstva MAKI, najvyššiu hru kola 246. O najvyšší výkon mužstva sa postarali hráči tímu Saturn Malacky výkonom 664 a celkovým priemerom 559,00.
Najlepším jednotlivcom sa stal Ladislav Borek s priemerom 196,67. Nasledovali ho Miroslav Janeček ml. s 194,50 a Štefan Baráth s 188,75. Takéto poradie medzi jednotlivcami je aj celkovo po dvoch kolách.
Ďalšie kolo bowlingovej ligy je naplánované na 7.2. 2017.