Nezaradené

„Bláznivá osmička“ a „JOSEF CUP“

"Bláznivá osmička"

V BBM 1. apríla pred Veľkonočným pondelkom sme pre našich nadšencov pripravili turnaj „Bláznivú osmičku“, kedy aj 8 bol Strike.

Potešil nás záujem, keď prišlo 26 hráčov. Výbornej nálade začala prvá hra, keď Jankovi Hoffmannovi padla prvá tristovka. Naše najmladšie juniorky Nikolka a Zuzička zabojovali o postup do finále. Piate miesto získala Dominika Hattalová, ktorá hrala pekne celý turnaj. Milan Kopča džentlmensky zaostal na šiestom mieste. Štvrté miesto obsadil Adam Janík, tretie miesto získal Ján Hoffmann. Beátke Závonikovej skvelá hra vyniesla druhé miesto, len tesným rozdielom, pred víťaznou druhou turnajovou tristovkou. Finále najlepšie zahral Jozef Holeš, odniesol si cenu za víťaznú tristovku a víťazný pohár v turnaji.

Všetkým ďakujeme za účasť, super atmosféru a predvedené výkony. Tešíme sa na vás na ďalšom turnaji, ktorý bude 22.4.2018 na „Aprílovej deviatke“

JOSEF CUP

V nedeľu 25.3.2018 sa v BBM uskutočnil 2. Josef Cup, na ktorom padali veľmi slušné čísla. 5 hráčov odohralo turnaj s priemerom nad 200, najvyšší výkon zaznamenala naša 16-ročná juniorská nádej Patrik Walter - 255, ktorý skončil na celkovom treťom mieste, druhé miesto tesne za prvým obsadil Roman Ondrovič a víťazom sa stal Laco Borek. Turnaj mal veľmi vysokú športovú úroveň, ale hlavne sa odohral v úžasnej priateľskej a zábavnej atmosfére.