Nezaradené

BBM CUP – Výsledky

Otvárací turnaj - BBM CUP - 6. 11. 2016

BBM cup máme úspešne za nami. Na tomto otváracom turnaji sa zúčastnilo 23 hráčov . Kvalifikáciu vyhral Jaroslav Felčír s priemerom 241,75.
Do finálovej časti, hranej na tri kolá, postúpilo 16 hráčov . V treťom finálovom kole hrali najlepší štyria hráči o víťazstvo na BBM cupe.
Víťazom sa stal Jaroslav Felčír, na druhom mieste skončil Ladislav Borek, na treťom mieste Boris Sloboda a štvrtý bol Vasil Bielovič.
Najvyšší náhod v turnaji zaznamenal Boris Sloboda 288 bodov.
Ďakujeme všetkým hráčom za účasť a tešíme sa na ďaľšie stretnutie v turnajoch.

 Menohdc1.hra2.hra3.hra4.hraspoluPriemerMenohraMenohraMenohra
1Jaroslav Felčír212242268245967241,75Ladislav Borek235Boris Sloboda211Jaroslav Felčír237
2Boris Sloboda182288221216907226,75Boris Sloboda223Ladislav Borek210Ladislav Borek211
3Ladislav Borek234253201180868217Vasiľ Bielovič185Jaroslav Felčír198Boris Sloboda201
4Miroslav Koník153183234257827206,75Viliam Bložon181Vasiľ Bielovič185Vasiľ Bielovič139
5Miroslav Janeček ml.189225211142767191,75Jaroslav Felčír179Miroslav Irha185
6Miroslav Janeček192181207148728182Roman Ondrovič177Richard Harbut147
7Štefan Baráth165221180162728182Miroslav Irha176Viliam Bložon142
8Miroslav Irha168175216160719179,75Richard Harbut135Roman Ondrovič114
9Peter Klaèanský177168188166699174,75Peter Klačanský129
10Roman Ondroviè189185158156688172Ivan Bella127
11Vasiľ Bielovič169197170146682170,5Pavol Varinsky122
12Branislav Krajèoviè156147179197679169,75Timotej Gavura109
13Janka Walterová32123188172142657164,25Renata Harbutova96
14Erik Tesár168175159141643160,75Janka Walterová
15Jozef Orth139157174162632158Jozef Orth
16Timotej Gavura175155157141628157Dušan Gavura
17Viliam Bložon193140124151608152
18Ivan Bella164189134115602150,5
19Marian Kollár134146133145558139,5
20Pavol Varinsky121112149137519129,75
21Richard Harbut32102112163106515128,75
22Dušan Gavura120125135122502125,5
23Renata Harbutova3212110610299460115